Yeni Model Çantalar
Yeni Model Çantalar

Kadınlar her dönem kendilerine en yakışan ürünlerin moda içerisinde yerinin olmasını isterler. Böylece hem şık görüneceklerdir hem de modaya uygun aksesuarları seçmiş olmaktadırlar. Yeni model çantalar bu nedenle bayanların merakla beklediği ürünler haline gelmektedir.

Giyim sektöründen takı ve aksesuarlara kadar modayı ilgilendiren birçok alanda çıkan yenilikler ilk bakışta çılgınlık gibi gelse de modanın göz aşinalığı sonucunda zamana sevilmesine hatta dolabımızdan ayırmayacağımız çanta çeşitlerinden biri haline gelebilmektedir.

Hem şıklığınızı tamamlayan hemde ihytiyaçlarınızı taşımak için yanınızdan ayıramadığınız aksesuarlardan biri de elbette çantalardır. Kadınlar her gün giyimlerinde olduğu kadar birlikte kullanacağı aksesuarları da önemseyerek modaya uygun yeni modelleri kullanmak isterler. 2014 yılında birçok giyim eşyasında olduğu gibi, çantalarda da ekose modası bulunmaktadır. Enine ve boyuna çizgilerin kesişimi ile oluşan bu modeller genelde beyaz fon üzerinde değişik renklerle uygulanmaktadır.

Kullanım alanı açısından birçok giyim eşyası ile uyum sağlaması sebebi ile gerek günlük kullanım, gerekse iş hayatında kullandığımız birçok kıyafetimizi tamamlayan aksesuarlar arasında yer alıyor. Ekose çanta modasına yeni modelleri ile ruh katan markalardan biri ise Craft –Polo olmaktadır. Bu markanın yeni kreasyonunda çıkarmış olduğu birçok çanta modeli bahar aylarından itibaren kullanılmaya başlanacak ve farlılıkları ile hemen dikkatinizi çekecektir.

Yeni sezon Otantik çanta modelleri

Otantik Çanta Modeli
Otantik Çanta Modeli

2014 sezonunda, yeni çanta modelleri arasında dikkatimizi çeken bir diğer moda aksesuar ise otantik görünüme sahip modeller oldu. Otantik model dendiğinde genel olarak akıllara ilk olarak el emeği ile üretilen modeller gelmektedir. Bu sene de geçmişte kullanılan dantellerin ağırlıkta olduğu çanta modelleri yeniden raflarda yerini aldılar.

Bu tarz otantik çanta modelleri için tercih edilen renkler ise, eskiyi anımsatan bejler, kremler ve sarının birçok tonu olmaktadır. Otantik çanta modelleri çoğunlukla el yapımı olduklarından fiyatları diğer ürünlerden biraz daha yüksek olabilmektedir. Bu tarz bir çanta ile birlikte kullanabilmek için ayrıca uyumlu bir cüzdan seçmenizde yerinde olur.

Bu modellerin kış aylarında kullanımı yaygın iken, daha küçük ve çapraz askılı olarak kullanılabilen modeller yazında hanımların kullanabileceği çantalardır. Ayrıca makrome ipinden yapılan yazlık çanta modelleri de otantik çanta modelleri arasındadır..